En İyi İşitme Cihazı Markaları

En İyi İşitme Cihazı Markaları

Göztepe Duy İşitme firması olarak işitme cihazlarında kullandığımız markalar şu şekildedir ; 


Oticion : Dünya lideri işitme cihazları arasında olan Oticion markasını sizlere gönül rahatlığı ile sunmaktayız. Beyninizin sesi doğal olarak anlamlandırma yöntemini desteklemek için tasarlanmış olan Oticion ses cihazları daha az gayret ile daha güzel bir konuşma anlama kabiliyeti sunmaktadır. Yüksek kaliteli ses sağlayan cihazlara sahip olan bu marka sayesinde sizlere hem garanti vermekte hemde lider bir markayı siz değerli müşterilerimiz ile tanıştırmanının sevincini sunuyoruz. 


Widex : 1956 yılında Danimarka’da kurulan bir şirket olan Widex en büyük işitme cihazı üreticileri arasındadır. Kullandıkları teknoloji sayesinde sektöründe üst seviyelere gelmiş bir işitme cihazı markasıdır. En gelişmiş ve doğal sesi sunan Widex markası ile siz değerli müşterilerimize en iyi işitme cihazlarını sunmak bizim işimiz.. 


Philips : Daha iyi duyun, daha iyi bağlanın isteyen Philips sizlere sunduğumuz bir diğer işitme cihazı markasıdır. Gürültülü ortamlarda bile konuşmayı daha kolay ve net duymanıza yardımcı olan bu markayı siz değerli müşterilerimiz ile tanıştırmak Göztepe Duy İşitme olarak bizleri mutlu etmekte. Philips işitme cihazları modern dünya için tasarlanmıştır ve kullanımı kolaydır.