GÖZTEPE DUY İŞİTME
GÖZTEPE DUY İŞİTME
GÖZTEPE DUY İŞİTME
GÖZTEPE DUY İŞİTME

WIDEX BEYOND™

EN İYİLERİN DÜNYASINI SUNAR.. Widex işitme cihazları zaten en iyi sesi sunmakta. Artık, çevrenize bağlı kalmanın da en iyi yollarını sunuyor.

Sosyal Medyada Paylaş

Açıklama

Yeni WIDEX BEYOND™ iPhone’a özel işitme cihazlarının en iyi sesine sahip. Bluetooth, DEX iletişim cihazları ve Telecoil üzerinden sunulan bağlantı imkanlarıyla, hayatın sesi hiç bu kadar güzel duyulmamıştı.


Kullanıcıların şimdiden BEYOND’u benzerlerinden çok daha iyi olarak nitelemelerine çok az şaşırdık.


AYRINTILARA DOĞRU KAYDIRIN

BEYOND, iPhone’a özel üretilen işitme cihazları içinde, telefon uygulamasında bilindik "kaydırma" özelliğini kullanan tek işitme cihazıdır. Sezgisel komutlar ve farklı ekranlar arasında, hem hızlı hem de kolay erişim ve geçişler sağlar. Bu sayede, işitme cihazı ayarlarınızı uyarlama ve harika ses kalitesine erişim sağlar.


HATTA KALIN

BEYOND işitme cihazınızı yönetmek kolaydan da öte – sesi ayarlamak veya kapatmak bir parmak hareketine bakar. BEYOND’un pil ömrü ise olağanüstüdür, daha az güç sarfederek bağlantı imkanını sunar. Rahat olun - pil seviye göstergesi sayesinde, beklenmedik anlarda kötü sürprizlerle karşılaşma şansınız da yoktur.


BEYOND, size bağlı kalmanın farklı yollarını aynı anda sunabilen tek işitme cihazıdır. TRI-LINK™ teknolojisi ile, imkanlar sonsuzdur. DEX iletişim çözümleriyle, sadece iPhone’unuza değil, telecoil, telefon, televizyon ve daha fazlasına bağlanabilirsiniz. Mekan ve aktivite farketmeksizin, daima bağlı kalırsınız.