GÖZTEPE DUY İŞİTME
GÖZTEPE DUY İŞİTME
GÖZTEPE DUY İŞİTME
GÖZTEPE DUY İŞİTME

Oticon, Xceed

İleri derece işitme kaybı olan kişiler için geliştirildi.

Sosyal Medyada Paylaş

Açıklama

Dünyanın en güçlü işitme cihazıyla tanışın!

Oticon Xceed modelinin, önceki nesil güçlü işitme cihazlarımıza göre gürültülü ortamlarda daha az dinleme eforu ile, konuşmaları daha iyi anlamanızı sağlayabildiği kanıtlanmıştır.

 


Dünyanızı çevrenizdeki insanlara açın

Geleneksel yönelimli güçlü işitme cihazları tüm ses kaynaklarına erişim sağlamak yerinde sadece önünüzdeki kişiye odaklanır. Oticon Xceed ise bunu değiştirir ve size etrafınızdaki dünyanın kapılarını açar. Xceed, tüm konuşmalara ve ilgili seslere erişim sağlar ve konuşmayı süreçteki gürültüden ayırır.


 


Uğultu seslerini ele almak için yeni bir radikal yaklaşım

Önceden işitme cihazları feedback sorunlarını genellikle ses seviyesini azaltmak suretiyle ele alıyordu. Ancak Oticon Xceed feedback sorununu tamamen yeni bir yöntemle ele alıyor ve daha meydana gelmeden önlüyor.


Böylece artık gün boyu uğultu sesinin büyük ölçüde azaltıldığı net ve kararlı bir ses sinyalinin keyfini sürebilirsiniz.


 


Oticon Xceed size başarısı kanıtlanmış BrainHearing™ avantajları sunar

Beyinlerimizle işitiriz, kulaklarımızla değil. Bu yüzden, işitme cihazınızın beyninize ayak uydurabilecek kadar hızlı olması son derece önemlidir.


Oticon Xceed modelindeki BrainHearing teknolojisi saniyede 100 defa çevrenizi tarar ve size aşağıdaki avantajları sunar: 

Daha iyi ses netliği.

Düşük dinleme eforu.

Söylenenlerin daha fazlasını ayırt etmenize yardımcı olur.


 

Aksesuar yelpazesiyle hayatı kolaylaştırıyor

Oticon Xceed, 2.4 GHz Bluetooth® low energy teknolojisi ile geniş bir aksesuar yelpazesine kablosuz olarak bağlanmaktadır. Oticon ON Uygulaması üzerinden parmaklarınızın ucuyla her şeyi kontrol edebilir, sevdiğiniz müzik veya TV sesi akışını doğrudan her iki kulağınıza gönderebilir, hands-free telefon görüşmelerinin keyfini sürebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.