GÖZTEPE DUY İŞİTME
GÖZTEPE DUY İŞİTME
GÖZTEPE DUY İŞİTME
GÖZTEPE DUY İŞİTME
GÖZTEPE DUY İŞİTME
GÖZTEPE DUY İŞİTME

WIDEX TV PLAY™

WIDEX TV PLAY™işitme cihazlarınızla harikulade bir TV sesi aktarımı sağlar. TV PLAY kolay kurulur, doğrudan kulağınıza stereo ses aktarımı yapar ve olağanüstü ses kalitesine sahip ödüllü bir tasarıma sahiptir. Siz sadece çalıştırın ve keyfini sürün.

Sosyal Medyada Paylaş

Açıklama

TELEVİZYONDAKİ ÖNEMLİ ANLAR

EN İYİ SESİ HAKEDER

Televizyonda ister haberleri izleyin, ister film seyredin, TV PLAY televizyonun sesini daha iy duymanızı sağlar.


TV PLAY istediğinizi seyrederken, seyrettiğinizi işitme cihazınızdan duymanızı sağlar. TV PLAY, patent başvurusunda bulunduğumuz, ikili anten teknolojisiyle maksimum aktarım istikrarı sağlar ve siz de TV’deki hiç bir anı kaçırmazsınız.


DİLEDİĞİNİZ GİBİ DİNLEYİN

TV sesi dışındaki tüm sesleri iptal ederek sadece seyrettiğiniz programa odaklanmak veya televizyon seyrederken sohbet etmek mi istiyorsunuz? Karar sizin.


Kullanması kolay uygulama sayesinde televizyonun sesi ile çevredeki sesler ve konuşmalar arasında denge kurabilirsiniz, ya da sadece TV’nin sesini dinleyebilirsiniz. İstediğinizi seçme özgürlüğünüz var.


ÖDÜL KAZANAN TASARIM

VE KOLAY KURULUM

TV PLAY’in ödüllü tasarımı, hem odanızın estetiğine katkıda bulunur hem de gözünüze hoş görünür. TV PLAY minimalistik ve zarif tasarımıyla modern evlere ve yaşam tarzlarına yakışır.


Bu cihazı görünür bir yere de koyabilirsiniz, görünmemesi için televizyonun arkasına da sabitleyebilirsiniz. Tasarımından daha güzel bir şey varsa o da kullanım kolaylığıdır: 1, 2, 3 ve her şey hazır.


AKILLI CEP TELEFONUYLA DUYDUKLARINIZI KONTROL EDİN

EVOKE uygulamasını kullanarak televizyonun ve işitme cihazınızın sesini birbirinden bağımsız ayarlayabilirsiniz.


Televizyonun sesi ile çevredeki sesler ve konuşmalar arasındaki dengeyi seçebilirsiniz. Böylece çevrenizdeki insanlarla etkileşime devam edebilir ve hiç bir önemli anı kaçırmazsınız.